آموزشگاه زبان تهران برگزار کننده دوره های مختلف برای آموزش زبان های ترکی، آلمانی و انگلیسی بوده و به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه ها شناخته می شود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از پرکاربردترین زبان های دنیا است  و به همین دلیل یادگیری این زبان در دنیای امروز اهمیت زیادی دارد. زبان انگلیسی زبان اصلی بسیاری از کشورهای دنیا می باشد و به این ترتیب یادگیری آن برای همه افراد ضروری است. یادگیری زبان انگلیسی به صورت خصوصی بهترین روش برای تدریس این زبان به زبان آموزان بوده و بازدهی بسیار بالایی دارد. اساتیدی که در آموزشگاه زبان تهران مشغول به تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستند، طبق آخرین استانداردهای بین المللی، زبان انگلیسی را به زبان آموزان تدریس می کنند. در حقیقت می توان گفت زبان آموزان با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، می توانند مهارت های ۴ گانه زبان انگلیسی خود را تا حد زیادی بهبود ببخشند. مدرسینی که در آموزشگاه زبان تهران تدریس می کنند، بهترین روش ها را برای تدریس خصوصی زبان مورد استفاده قرار می دهند. این اساتید با به کار بردن تکنیک های جدید آموزشی، می توانند زبان آموزان را به چالش بکشند. زبان آموزانی که به قصد ادامه تحصیل در حال یادگیری زبان انگلیسی به صورت خصوصی هستند، می توانند با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان تهران، زبان انگلیسی را به طور حرفه ایی یاد بگیرند. بعضی از اساتیدی که در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی را تدریس می کنند، از طریق دیدن فیلم یا گوش دادن به اخبار محلی، مکالمه زبان انگلیسی را به زبان آموزان تدریس می کنند. در حقیقت می توان گفت تعدادی از کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی که در این آموزشگاه برگزار می شود، ویژه آموزش مکالمه زبان انگلیسی بوده و زبان آموزان با ثبت نام در این دوره ها، مکالمه زبان انگلیسی را به صورت خصوصی یاد گرفته و در نتیجه بعد از مدتی می توانند به خوبی به زبان انگلیسی صحبت کنند. با توجه به این که هدف اصلی بسیاری از افراد از شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، یادگیری مکالمه این زبان است، موسسه زبان تهران، دوره هایی ویژه مکالمه به صورت خصوصی تشکیل می دهد. زبان آموزان با ثبت نام در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه، تمام نکات گرامری را به بهترین روش یاد می گیرند. در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، زبان آموزان می توانند از طریق دیدن فیلم یا گوش دادن به فایل های صوتی، با اصطلاحات پرکاربرد این زبان آشنا شوند. علاوه بر این کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، مهارت شنوایی زبان آموزان را نیز ارتقا می دهد.

تدریس خصوصی زبان ترکی

در سال های اخیر یادگیری زبان ترکی اهمیت زیادی پیدا کرده است و بسیاری از آموزشگاه ها این زبان را به صورت حرفه ایی به زبان آموزان تدریس می کنند. افراد زیادی به دلایل مختلفی مثل مهاجرت کاری یا تحصیلی در حال یادگیری زبان ترکی می باشند. آموزشگاه زبان تهران، برای افرادی که به یادگیری این زبان علاقه دارند، دوره های خصوصی تشکیل می دهد و زبان ترکی را به طور کامل و اصولی به این افراد تدریس می کند. زبان آموزان با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی، می توانند بعد از مدتی به زبان ترکی مسلط شوند. زبان آموزانی که به خاطر تجارت و کار، اقدام به یادگیری زبان ترکی می کنند، می توانند با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی آموزشگاه زبان تهران ، اصطلاحات کاری و تجاری مهم را به خوبی یاد بگیرند. اساتیدی که در کلاس های خصوصی تدریس می کنند، با پخش کردن فیلم ها و اخبارهای ترکی در کلاس، موجب تقویت مهارت های شنیداری و مکالمه زبان آموزان می شوند. زبان آموزان با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی و همچنین از طریق دیدن فیلم های ترکی می توانند خیلی سریع مکالمات روزمره و محاوره ایی این زبان را یاد بگیرند. در سال های اخیر زبان ترکی به عنوان یکی از زبان های پرکاربرد و مهم دنیا در بسیاری از آموزشگاه ها به افراد تدریس می شود و افراد زیادی به روش های مختلف به ویژه خصوصی در حال یادگیری این زبان هستند. به طور کلی می توان گفت تدریس زبان ترکی به صورت خصوصی، یکی از بهترین روش ها برای تدریس این زبان است و افرادی که قصد یادگیری این زبان را دارند، با شرکت در کلاس های خصوصی می توانند این زبان را به طور کامل آموزش ببینند. در حال حاضر در حدود ۷۰ میلیون نفر در سراسر دنیا به زبان ترکی صحبت می کنند و با توجه به این که کشور ترکیه یکی از بهترین مقاصد گردشکری و کاری است، یادگیری این زبان به صورت خصوصی برای افرادی که قصد سفر یا مهاجرت به این کشور را دارند، بسیار مهم است. زبان آموزانی که با زبان ترکی هیچ گونه آشنایی ندارند، با آموزش این زبان از سطوح مبتدی و پایه، می توانند نکات گرامری و ساختاری این زبان را به طور دقیق یاد بگیرند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

از آن جایی که کشور آلمان یکی از بزرگ ترین قطب های صنعتی دنیا محسوب می شود، یادگیری زبان آلمانی برای افرادی که با شرکت های آلمانی کار می کنند، امتیاز بزرگی بوده و موجب پیشرفت شغلی آنها می شود. این روزها شرکت های آلمانی در بسیاری از نقاط دنیا مشغول به کار هستند و افرادی را استخدام می کنند که به زبان آلمانی مسلط بوده و بتوانند به طور کامل به این زبان صحبت کنند. روش های زیادی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد ولی با توجه به بازخورد افراد، می توان گفت تدریس خصوصی زبان آلمانی، بهترین روش برای تدریس این زبان است. آموزشگاه زبان تهران، برای تدریس خصوصی زبان آلمانی از روش های منحصر به فردی استفاده می کند و جدید ترین متد های آموزشی روز دنیا را برای تدریس این زبان به کار می برد. آموزشگاه زبان تهران، از بهترین منابع آموزشی برای تدریس خصوصی زبان آلمانی استفاده کرده و همچنین با توجه به سطح دانش زبان آموزان، زبان آلمانی را تدریس می کند. آموزشگاه زبان تهران سطح علمی بسیار بالایی داشته و اساتیدی که در این آموزشگاه، تدریس می کنند، در تدریس خصوصی زبان آلمانی تجربه و مهارت زیادی دارند. زبان آموزان می توانند در آموزشگاه زبان تهران، زبان آلمانی را در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته به صورت خصوصی آموزش ببینند. بهترین تکنیک برای یادگیری بهتر زبان آلمانی، یادگیری مکالمه این زبان است. زبان آموزان با یادگیری مکالمه زبان آلمانی، می توانند خیلی سریع با واژه ها و اصطلاحاتی که در مکالمات روزمره استفاده می شود، آشنا شوند. شیوه های مختلفی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد و یکی از بهترین آن ها دیدن فیلم های آلمانی زبان است. آموزشگاه زبان تهران، در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی از این روش استفاده می کند. اساتیدی که در آموزشگاه زبان تهران تدریس می کنند، با پخش کردن فیلم در کلاس از زبان آموزان می خواهند تا در مورد فیلم با هم کلاسی های خود بحث کنند. در این روش مهارت های شنیداری و مکالمه زبان آموزان تا حد زیادی پیشرفت کرده و علاوه بر این موجب آشنا شدن زبان آموزان با مکالمات روزمره می شود. آموزشگاه زبان تهران، با داشتن سابقه ایی درخشان و بی نظیر در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی، مکالمه زبان آلمانی را به بهترین شکل به زبان آموزان تدریس می کند.

 

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید! ۰

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.