شرکت های ثبتی بسیاری وجود دارند که برای مشاوره در زمینه های مختلف ثبتی گرفته تا ثبت برند و لوگو، امور حقوقی، ثبت شرکت، تبلیغات، اخذ کارت بازرگانی، دریافت کد اقتصادی و بسیاری دیگر از فعالیت ها وجود دارد. در ادامه با بسیاری از این فعالیت های شرکت های ثبتی بیشتر آشنا خواهیم شد.

ثبت شرکت

یکی از مهم ترین کارهایی که شرکت های ثبتی انجام می دهند، ثبت شرکت می باشد. اگر خود شما بخواهید به تنهایی اقدام به ثبت یک شرکت نمایید، وقت بسیار زیادی از شما گرفته می شود و شما در هزار توی کاغذ بازی گیر خواهید کرد. اما اگر شما کار خود را با یکی از این شرکت ها در میان بگذارید آن ها شما را راهنمایی می کنند تا در کمترین زمان به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

ثبت برند

هویت، اصل و اساس یک فعالیت اقتصادی و تولید نام و برند آن شرکت می باشد. شما برای ثبت یک برند باید مراحلی را طی نمایید که از جمله آن ها آگاهی از اینکه آیا شرکت دیگری برندی مشابه برند شما از قبل ثبت نکرده باشد. بعد از اینکه استعلام صورت گرفت و از نام برند شما استفاده نشده بود شما می توانید سایر اقدامات را برای ثبت آن انجام دهید. با استفاده از خدمات شرکت های ثبتی می توانید تمام این فرایند ها را در کمترین زمان و با اطمینان بسیار بالا انجام دهید.

ثبت شرکت در مناطق آزاد

ثبت شرکت در مناطق آزاد مانند کیش و قشم دارای قوانین مختلف و متفاوتی می باشد. چنانچه شما قصد ثبت یک شرکت در مناطق آزاد تجاری را به تنهایی دارید، با موانع بسیار زیادی روبرو خواهید بود. اگر اقدامات ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری به شرکت های معروف و مهم ثبتی واگذار کنید، آن ها در کمترین زمان و به شکل کاملا تخصصی انجام می دهند.

بیشتر بخوانید!
نقش مدیرعامل در شرکت

دریافت کد اقتصادی

بعد از اینکه یک شرکت به ثبت برسد دریافت کد اقتصادی بسیار مهم و ضروری است. و داشتن این کد برای شرکت ها برای انجام خدمات خود مانند خرید، فروش و غیره طبق قوانین وزارت اقتصاد و دارای بسیار حیاتی است. از دیگر اموری که در زمینه اینچنین شرکت ها بسیار رایج می باشد. دریافت کد اقتصادی است. با استفاده از خدمات شرکت های بزرگ ثبتی به راحتی می توانید کد اقتصادی خود را به دست بیاورید.

اخذ کارت بازرگانی

برای هر فردی که در حوزه تجارت فعال می باشد و اقدام به خرید و فروش کالا می کند باید یک کارت بازرگانی صادر شود. و فرد بدون داشتن این کارت از لحاظ قانونی دچار مشکلاتی برای تجارت خواهد شد. یکی از اولین گام هایی که برای اخذ کارت بازرگانی باید برداشت، ثبت شرکت یا موسسه در دفتر ثبت تجارتی می باشد. بنابراین باز هم باید برای ثبت شرکت به یکی از این شرکت های فعال در حوزه ثبت مراجعه کرد.

ثبت طرح صنعتی

برای اینکه در بازار رقابت طرح و ایده صنعتی شما توسط افراد دیگر مورد تعرض قرار نگیرد باید هرچه سریعتر اقدام به ثبت آن نمود. از دیگر فعالیت های رایج شرکتهای ثبت، ثبت این چنین طرح های صنعتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *