درباره ما – ثبت شرکت - موسسه حقوقی های ثبت 09129629477


درباره های ثبت

مؤسسه حقوقی های ثبت در دهه نود ، با سرمایه ای اندک و توسط جمعی از متخصصین و کارشناسان حقوقی کار خود را آغاز کرد. و امروز، با برند تجاری جدیدی (®های ثبت) پا به عرصه حقوقی قانون تجارت کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین مراکز حقوقی بخش خصوصی تبدیل شده است؛ های ثبت® مسلط بر بازار ( ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ رتبه و … ) ایران با بیش از صدها مشتری شخصی ، شرکتی و سازمانی توانسته به عنوان یک شرکت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد. برند محبوب مشتریان در خدمات حقوقی و ثبتی مشتریانی که حتی یکبار با مؤسسه حقوقی های ثبت آشنا شدند بر این باورند که در مقایسه با رقبا خدماتی متفاوت به سبک های ثبت را دریافت کرده اند و بیشترین امتیاز را به نوع پاسخگویی , سادگی,سرعت و کارآمد بودن خدمات و محصولات گروه های ثبت داده اند. بررسی انتقادات و شکایات مشترکین مطابق با قوانین و مقررات موجود و کاملا مطابق با حق مسلم مشتری انجام میگردد و کلیه شکایات دریافتی از طریق ایمیل و تیکتینگ بطور مستقیم توسط مدیریت های ثبت بررسی و رسیدگی میشود و این خود موجب جلب رضایت مشتریان خدمت مورد نظر میشود.

Bootstrap Image Preview

معرفی شرکت

نام موسسه : های ثبت
نام برند : های ثبت
آدرس : تهران – بلوار آفریقا(جردن) کوچه گلفام-پلاک 50 طبقه 4 واحد 8
تلفن : 09129629477
پست الکترونیک : hisabt@gmail.com
وبسایت : www.hisabt.com

ساختار کلی فعالیت شرکت

مؤسسه حقوقی های ثبت با بیش از 7 سال سابقه درخشان در خصوص امور حقوقی ثبت شرکت، ثبت برند،اخذ کارت بازرگانی، تغییرات و تصمیمات شرکتها ،امور مالیاتی ،جواز تأسیس ،رتبه بندی،ثبت شرکت کنسرسیوم، ثبت شرکت در مناطق آزاد ،ثبت شرکت در سایر کشورها ،ثبت تعاونی، ثبت اختراع ،ثبت ایده،کد اقتصادی، انحلال، پلمپ دفاتر، اخذ ایزو و … به فعالیت پرداخته و این تجربه گران بهاء را به هم میهنان عزیز ارائه می نماید.

خدمات اصلی موسسه حقوقی های ثبت

سوال خود را از ما بپرسید!

ثبت شرکت، ثبت برند و باقی مسائل مربوط به مطالب موجود در سایت پر است از نکات ریز و درشت. کارشناسان خبره ما هر زمانی که با سوالی رو به رو شوید، می توانند سوال شما را جواب دهند. فقط کافیست سوال خود را به راحتی از ما بپرسید و در زمانی کوتاه منتظر جواب باشید.

همین حالا بپرس!
Bootstrap Image Preview